Ana sayfa ÜrünlerAraç Loop Dedektör

Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü

Çin Shenzhen Wonsun Machinery & Electrical Technology Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Wonsun Machinery & Electrical Technology Co. Ltd Sertifikalar
Bence mallarınız kalite için en iyisi

—— Ferdi

I really recommend, a great team and good quality. Very good. I will buy again.

—— Oliver

Wonsun is a very reliable company, fast shipment and good quality, the most important is competitive prices.

—— Ali Alabadi

Ben sohbet şimdi

Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü

Çin Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü Tedarikçi
Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü Tedarikçi Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü Tedarikçi Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü Tedarikçi Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü Tedarikçi Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü Tedarikçi Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü Tedarikçi

Büyük resim :  Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: WONSUN
Sertifika: CE
Model numarası: WSLP-01

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: $25
Ambalaj bilgileri: Öncelikle bubble wrap paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için karton ile güçlendirilmiştir.
Teslim süresi: ödemenizi aldıktan sonra 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Para Gram, Alibaba Ticaret Güvencesi, Paypal vb,
Yetenek temini: 2500 adet / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Adı: :
Tepki süresi: 100ms :
Frekans Aralığı: 170 kHz 20 kHz Güç tüketimi:
Vurgulamak:

traffic loop detectors

,

loop vehicle detector

Sıcak satış ve rekabetçi fiyat Tek Kanallı Araç Döngü Dedektörü / Kamu Erişim Kontrolü için Metal Dedektörü

 

Besleme gerilimi: 220V AC, 115V AC, 24VDC / AC, 12V DC / AC
(Dedektör üzerindeki etikete bakın)
Gerilim toleransı AC +% 10 /% -15
Gerilim toleransı DC ±% 15
Güç tüketimi 4.5VA
Çıkış röleleri 240V / 5A
Çalışma sıcaklığı -220 ° C ila + 65 ° C
Depolama sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C
Frekans aralığı 20 kHz - 170 kHz
Tepki süresi 100 ms
Sinyal tutma süresi Sınırsız
Duyarlılık 3 kademeli ayarlanabilir
Döngü endüktansı Toplam devre artı bağlantı kabloları:
50μH to 1000μH. 50μH ila 1000μH. Ideal is 100μH to 300μH İdeal 100μH ila 300μH
Döngü bağlantı kablolaması Maksimum uzunluk 20 metre,
metre başına en az 20 kez bükülmüş
Konut Büyüklüğü 78x40x108 mm (U x G x Y)

Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü 0


WSTV-410, park için tasarlanmış tek kanallı endüktif döngü dedektörüdür ve erişim kontrol uygulamaları.

 

Dedektör, yol yüzeyine monte edilmiş bir endüktif döngüye bağlanır. Araçlar döngüden geçtiğinde dedektör bir çıkışı açar.

 

Mikroişlemci ve yüzeye montaj teknolojisinin kullanımı,
number of functions to be incorporated into a small package. küçük bir pakete dahil edilecek fonksiyonların sayısı. The WSTV-410 is WSTV-410 piyasadaki çoğu tek kanallı dedektörle uyumludur ve kurulum ve kurulum.

 

Araç döngü dedektörü Uygulama:

 

Loop detectors are used wherever vehicles have to be detected. Döngü dedektörleri, araçların tespit edilmesi gereken her yerde kullanılır. Like monitoring and safe guarding access ways to counting vehicles. Araçların sayılması için izleme ve güvenli koruma gibi yollar. The output signal can be used for controlling door and gate drive mechanisms, operating barriers, controlling traffic light systems in car parks or activating card dispensers in car parks. Çıkış sinyali, kapı ve kapı tahrik mekanizmalarını, çalışma bariyerlerini, otoparklardaki trafik ışığı sistemlerini kontrol etmek veya otoparklardaki kart dağıtıcıları etkinleştirmek için kullanılabilir.

 

The WSLP-01 is a single channel inductive loop detectors. WSLP-01, tek kanallı endüktif döngü dedektörleridir. The principle is based on a change in the inductance within the loop which is caused by the metallic components of passing vehicles. İlke, geçen araçların metalik bileşenlerinin neden olduğu döngü içindeki endüktanstaki bir değişikliğe dayanmaktadır. The changes are picked up and evaluated by a microprocessor. Değişiklikler bir mikroişlemci tarafından alınır ve değerlendirilir. Ease of use thanks to automatic calibration when the operating voltage is applied. Çalışma gerilimi uygulandığında otomatik kalibrasyon sayesinde kullanım kolaylığı.

 

NEW inductive vehicle loop detector for Traffic Access Control SystemNEW inductive vehicle loop detector for Traffic Access Control SystemNEW inductive vehicle loop detector for Traffic Access Control System

 
 

NASIL KULLANILIR ?

1--The detector must be installed in a convenient weatherproof location as close to the loop as possible. 1 - Dedektör, döngüye mümkün olduğunca yakın hava koşullarına dayanıklı, uygun bir yere kurulmalıdır. Installation location must choose to stay away from the heat source, it around other devices must maintain a distance of at least 10mm (mustn't fix cling to the cabinet). Kurulum yeri ısı kaynağından uzak durmayı seçmeli, diğer cihazların etrafında en az 10 mm'lik bir mesafe bırakmalıdır (kabine yapışmayı sabitlememelidir). A correct loop configuration and detector installation will ensure a successful inductive loop detection system. Doğru döngü yapılandırması ve dedektör kurulumu, başarılı bir endüktif döngü algılama sistemi sağlayacaktır. Loop of several important parameters include: loop figure, size, and turns, install methods (details as "Loop installation guide"). Birkaç önemli parametrenin döngüsü şunları içerir: döngü şekli, boyutu ve dönüşleri, kurulum yöntemleri ("Döngü kurulum kılavuzu" olarak detaylar).

 

2--While the detector is tuning, the green Channel LED and red Power LED will be turn on. Dedektör ayarlanırken, yeşil Kanal LED'i ve kırmızı Güç LED'i yanar. It remain about 2 seconds, then the green LED turn off. Yaklaşık 2 saniye kalır, daha sonra yeşil LED söner. If a loop fault exists the Channel LED will come on and flash indicating a fault. Bir döngü hatası varsa Kanal LED'i yanar ve bir hata olduğunu gösteren yanıp söner. If the fault is self-healing the detector will continue to operate. Arıza kendi kendini iyileştiriyorsa, dedektör çalışmaya devam eder. The green channel LED will also glow whenever a vehicle is detected passing over the inductive loop. Yeşil kanal LED'i, endüktif döngüden bir araç algılandığında da yanar. The red Power LED at the top of the unit will remain on to indicate that the unit is powered. Ünitenin üstündeki kırmızı Güç LED'i, üniteye güç verildiğini göstermek için açık kalacaktır.

 

Kamu Erişim Kontrolü için Tek Kanallı Araç Endüktif Döngü Dedektörü 4

İletişim bilgileri
Shenzhen Wonsun Machinery & Electrical Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Anna

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)